Дорогі колеги, тут ви отримаєте детальну інструкцію про те як буде проходити вебінар.


1. На першому етапі вам необхідно обрати подію, яка вас цікавить. Якщо ви вирішили прийняти участь - тисніть кнопку "купити". Після покупки ви отримаєте листа про те, що ви зареєструвались на вебінар. Будьте уважні, лист інколи потрапляє у "спам" або "рекламу", або іншу папку. Це залежить від індивідуальних налаштувань Вашого поштового сервісу.


2. На даний момент вебінари проходять на платформі ZOOM. Для комфортного користування краще заздалегідь встановити цю програму на телефоні або комп'ютері ТА ознайомитись з її функціоналом.


3. За 2 години до вебінару ви отримаєте повторний лист, який вже містить посилання на конференцію ZOOM. Пам'ятайте про папки "спам", "реклама", "соціальні мережі" та інші. Крім того, Ви отримаєте звичайне СМС-повідомлення з посиланням. Також ви отримаєте анкету, яку буде необхідно заповнити протягом двох днів після події. Після цього ви отримаєте лист з сертифікатом на заявлену кількість балів з вказаним Вами власноручно прізвищем та ім'ям на вказану вами власноручно електронну пошту. Нажаль, МОЗ все ще не розробив стандарт сертифікату для 2022 року, сказали видавати сертифікати тільки після їх схвалення. Поки невідомо, коли це буде :( Пам'ятайте про папки "спам", "реклама", "соціальні мережі" та інші.


!!! Важливо !!! сертифікати пронумеровані і "заднім числом" не видаються. Якщо Ви пригадали через півроку, що не отримували сертифікат, нажаль, ми не допоможемо. Якщо Ви не заповнили анкету протягом вказаного часу, це означає Вашу відсутність та сертифікат не видається. Дякуємо заздалегідь за розуміння нашої принципової позиції.


Сертифікати видаються лише на ті події, в яких це заявлено! Якщо на сторінці події нічого не написано про бали, вона не зареєстрована як БПР!


4. Рекомендую приєднатися до вебінару за 10-15 хвилин, щоби була можливість перевірити як все працює.


5. Щоб увімкнути ЗВУК в Zoom на телефоні досить натиснути на іконку мікрофона, яка відображається на головному екрані під час конференції. Щоб включити ЗВУК на комп'ютері в віконці вебінару натисніть на кнопку «Join Audio», далі у вікні поставте галочку «Automatically join audio ...», щоб автоматично підключитися в наступний раз, і натисніть зелену кнопку «Join Audio Conference by Computer ». Якщо звук не з'явився пропустіть цей крок. Перевірте, чи не вимкнені у вас колонки. У разі використання навушників, чи вони правильно підключені. Для тесту можете відкрити відео на Youtube.


6. Для тих у кого немає звуку на мобільному телефоні !!! Заходьте в налаштування (значок шестерінки). Вкладка "Meeting". Самий верхній рядок - вибираєте Auto-Connect Audio - "Use Internet". Також вимкніть свої камери і мікрофони. https://youtu.be/yGE3UqAufUA - коротка інструкція, як включити звук


7. Спокійно дивимось вебінар, спілкуємося.


8. Навіть якщо були технічні проблеми з Вашого боку, Ви зможете передивитись вебінар у запису, який буде доступний протягом 30 днів після події.


9. Протягом доби після вебінару Ви отримаєте листа з посиланням на запис вебінару, який буде дійсний протягом місяця. Пам'ятайте про папки "спам", "реклама", "соціальні мережі" та інші.


10. Якщо протягом двох діб після вебінару Ви не отримали листа і його не має в папках спам, соц., мережі, реклама та ін., зв'яжіться з нами.

Сподіваюся ця інформація була корисною для вас!


P.S. Ми робимо все, щоби з нашого боку все працювало та ви були задоволені, але, нажаль, ми не можемо контролювати та відповідати за працездатність ваших пристроїв, якість вашого інтернета, працездатність ваших банківських карток, правильність написання вами вашого прізвища та імені. Крім того, ми не відповідаємо за відсутність навичок користування електронною поштою та комп'ютером з вашого боку. На всяк випадок просимо за все це вибачення заздалегідь!


P.P.S. Також, будь ласка, слідкуйте за термінами. Якщо сертифікат ми пообіцяли надіслати протягом тижня - це означає протягом тижня, а не сьогодні. Якщо анкету для отримання сертифіката треба заповнити протягом 3 днів, це 3 дні, а не 2 тижні. Якщо ми пообіцяли доступ до відео 30 днів - саме 30 днів воно і буде доступно, а через рік, коли Ви вирішили, що саме зараз настав зручний момент, воно вже доступно не буде. Ще раз приносимо вибачення на випадок , якщо ці правила здаються вам несправедливими та/або не зручними.


Корисні контакти:

1. Чат на цьому сайті

2. Нереальний телеграм-бот, який допоможе записатися на семінар: http://t.me/kdm_cme_project_bot
3. Електронна адреса: medvedev.mv@gmail.com
4. Телефон Клініки доктора Медведева +38 067 142 50 60 (адміністратори на зв'язку під час вебінарів)
5. Телефон мого асистента Любов (писати на вайбер, телеграм!) +380969328282
6. Мій власний номер є у багатьох, але телефонувати мені під час вебінара на мій номер - погана ідея :)

Ваш, Медведєв Михайло Володимирович,

засновник KDM CME Project!