Новини KDM CME Project

Дорогі колеги, тут ви отримаєте детальну інструкцію про те як буде проходити вебінар

Шоновні колеги, через вилику кількість технічних питань про проведення вебінарів, вирішив розробити детальну інструкцію, яка допоможе вирішити більшість проблем. Посилання на неї є у описанні кожного вебінара. Ось постійне посилання: https://gynecology.com.ua/webinar_instructions

1. На першому етапі вам необхідно обрати подію, яка вас цікавить. Якщо ви вирішили прийняти участь - тисніть кнопку "купити". Після покупки ви отримаєте листа про те, що ви зареєструвались на вебінар. Будьте уважні, лист інколи потрапляє у "спам" або "рекламу", або іншу папку. Це залежить від індивідуальних налаштувань Вашого поштового сервісу.


2. На даний момент вебінари проходять на платформі ZOOM. Для комфортного користування краще заздалегідь встановити цю програму на телефоні або комп'ютері ТА ознайомитись з її функціоналом.


3. За 2-3 години до вебінару ви отримаєте повторний лист, який вже містить посилання на конференцію ZOOM. Пам'ятайте про папки "спам", "реклама", "соціальні мережі" та інші. Крім того, Ви отримаєте звичайне СМС-повідомлення з посиланням.


4. Рекомендую приєднатися до вебінару за 10-15 хвилин, щоби була можливість перевірити як все працює.


5. Щоб увімкнути ЗВУК в Zoom на телефоні досить натиснути на іконку мікрофона, яка відображається на головному екрані під час конференції. Щоб включити ЗВУК на комп'ютері в віконці вебінару натисніть на кнопку «Join Audio», далі у вікні поставте галочку «Automatically join audio ...», щоб автоматично підключитися в наступний раз, і натисніть зелену кнопку «Join Audio Conference by Computer ». Якщо звук не з'явився пропустіть цей крок. Перевірте, чи не вимкнені у вас колонки. У разі використання навушників, чи вони правильно підключені. Для тесту можете відкрити відео на Youtube.


6. Для тих у кого немає звуку на мобільному телефоні !!! Заходьте в налаштування (значок шестерінки). Вкладка "Meeting". Самий верхній рядок - вибираєте Auto-Connect Audio - "Use Internet". Також відключіть свої камери і мікрофони.


7. https://youtu.be/yGE3UqAufUA - коротка інструкція, як включити звук


8. Спокійно дивимось вебінар, спілкуємося.


9. Навіть якщо були технічні проблеми з Вашого боку, Ви зможете передивитись вебінар у запису, який буде доступний протягом 7 днів після події.


10. Протягом 2 діб після вебінару Ви отримаєте третього листа з посиланням на запис вебінару, який буде дійсний протягом тижняПам'ятайте про папки "спам", "реклама", "соціальні мережі" та інші. Для того, щоби передивитись вебінар, потрібно буде перейти за посиланням та зареєструватись на сервісі training.academy. Повірте, ми ретельно перевіряємо працездатність перед тим як відправити лист, усі питання по роботі сервіса training.academy, будь ласка, задавайте тех. підтримці: info@training.academy. Крім того, ви отримаєте анкету, яку буде необхідно заповнити протягом 3 днів після події. Після цього ви отримаєте лист з сертифікатом на заявлену кількість балів з вказаним Вами власноручно призвищем та ім'ям на вказану вами власноручно електронну пошту протягом тижня після подіїПам'ятайте про папки "спам", "реклама", "соціальні мережі" та інші.


Сподіваюся ця інформація була корисною для вас!


P.S. Ми робиме все, щоби з нашого боку все працювало та ви були задоволені, але, нажаль, ми не можемо контролювати та відповідати за працездатність ваших пристроїв, якість вашого інтернета, працездатність ваших банківських карток, правильність написання вами вашого прізвища та ім'я. Крім того, ми не відповідаємо за відсутність навичок користування електронною поштою та комп'ютером з вашого боку. На всяк випадок просимо за все це вибачення заздалегідь!


P.P.S. Також, будь ласка, слідкуйте за термінами. Якщо сертифікат ми пообіцяли надіслати протягом тижня - це означає протягом тижня, а не сьогодні. Якщо анкету для отримання сертифіката треба заповнити протягом 3 днів, це 3 дні, а не 2 тижні. Якщо ми пообіцяли доступ до ввідео 7 днів - саме 7 днів воно і буде доступно, а через місяць, коли Ви вирішили, що саме зара настав зручний момент, воно вже доступно не буде. Ще раз приношу вибачення на випадок , якщо ці правила здаються вам несправедливими та/або не зручними.


Корисні контакти:

1. Чат на цьому сайті

2. Електронна адреса: info@gynecology.com.ua
3. Телефон Клініки доктора Медведева +38 067 142 50 60 (адміністратори на зв'язку під час вебінарів)
4. Телефон мого асистента Тетяни (писати на вайбер!) +380990732230
5. Мій власний номер є у багатьох, але телефонувати мені під час вебінара на мій номер - погана ідея :)
6. При проблемах с отриманням доступу до відео після вебінара: info@training.academy

Ваш, Медведєв Михайло Володимирович,

засновник KDM CME Project!