Дорогі колеги, пропоную вашій увазі свій освітній проект для лікарів акушерів-гінекологів KDM CME Project!


Маючи досить великий досвід виступів на конференціях, проведення фахових шкіл, семінарів, вебінарів і як доповідач, і як організатор, в 2016 році я вирішив розпочати свій власний проект. З цього часу проведено більше 100 офлайн та онлайн подій (семінари, вебинари, практичні майстер-класи на фантомах і в операційній) в Україні і багатьої країнах Світу.


Головними організаторами подій, які розміщені на цій платформі, виступають ТОВ "Медична інформаційна мережа", ТОВ "Клініка доктора Медведева" та власно я як фізична особа-підприємець.


Слід зазначити, що ми відповідаєм усім вимогам МОЗ, є доброчесними платниками податків і маємо повне право надавати бали лікарям за свою діяльність (відповідно до Наказу МОЗ від 22.02.2019 № 446). Я власно, як основний доповідач платформи KDM CME Project маю науковий ступінь доктора наук, наукове звання професора та маю публікації в Scopus і навіть кілька монографій, виданих всесвітньо-відомими видавництвами (https://orcid.org/0000-0002-0443-0572 , ResearcherID: M-9090-2015 , Scopus Author ID: 55983544400, Google Scholar).


З вимогами МОЗ до провайдерів освітніх послуг для лікарів можна ознайомитись за посиланням: https://bit.ly/3iI4sQD. Слід зазначити, що вони поки що не затверджені остаточно. Але ми слідкуємо за новинами і обов'язково отримаємо дозвіл як тільки Акредитація Провайдерів Освітніх Послуг для післядипломної освіти лікарів стане можливою в Україні. Хочу відмітити, що таку саму акредитацію повинні будуть пройти і державні заклади, зокрема, академії післядипломної освіти і кафедри ФПО.


Корисні посилання:

  1. Роз'яснення МОЗ щодо атестації лікарів у 2020 році: https://bit.ly/2DXmuj7
  2. Лист з Міністерства охорони здоров'я, який письмово дозволяє мені діяти згідно Наказу МОЗ від 22.02.2019 № 446 як провайдеру освітніх послуг для лікарів: https://bit.ly/3cEMZ8C
  3. Крім того, ми внесені в "ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ НАУКОВО, НАУКОВО-ТЕХНІЧНИХ ЗАХОДІВ В УКРАЇНІ У 2020 році", Інформаційний бюлетень, Випуск 4. Пункти 269-280. Це перелік МОН. З переліком можна ознайомитися за посиланням.

Це була юридична інформація, яка абсолютно прозора і відкрита. Я нічого і не від кого не приховую і з відкритим серцем роблю свою справу. Бажаю вам натхнення і професійних успіхів. З великими сподіваннями на корисність моїх освітніх зусиль для вас!


Ваш, Медведєв Михайло Володимирович