Дорогі колеги, пропонуємо вашій увазі освітній проект для лікарів акушерів-гінекологів KDM CME Project!


Ми маємо досить великий досвід виступів на конференціях, фахових школах ті інших подіях безперервного розвитку лікарів. З 2016 року ми активно займаємося проведенням фахових шкіл, семінарів, вебінарів. З цього часу проведено більше 100 офлайн та онлайн подій (семінари, вебінари, практичні майстер-класи на фантомах і в операційній) в Україні і багатьох країнах світу.


Організатором подій, які розміщені на цій платформі, виступає ТОВ "Медична інформаційна мережа". Ми є офіційним провайдером БПР, зареєстровані в МОЗ та реєструємо наші заходи. Номер провайдера БПР 1018. Перевірити цю інформацію, а також інформацію щодо офіційної реєстрації провайдера БПР можна на офіційному сайті: https://www.testcentr.org.ua/uk/bpr.


Із Статутом можна ознайомитись за посиланням.


Положення про оцінку заходів безперервного професійного розвитку на ознаки академічної доброчесності та дотримання принципів доказової медицини можна переглянути за цим посиланням.

Положення про запобігання конфлікту інтересів під час проведення заходів безперервного професійного розвитку та недопущення залучення і використання коштів фізичних (юридичних) осіб для реклами лікарських засобів, медичних виробів або медичних послуг можна переглянути за цим посиланням.

Методологію оцінювання набутих знань, компетентностей та практичних навичок працівників сфери охорони здоров’я можна переглянути за цим посиланням.

Сподіваюсь на плідну співпрацю та користь нашої роботи для Вашої повсякденної лікарської діяльності!

Ваш, Медведєв Михайло Володимирович,

директор ТОВ "Медична інформаційна мережа"